بازار هدف

محصولات بالابر در طیف گسترده ای از صنایع ، سایت های کاری و تولیدی در سراسر جهان استفاده میگردد. بالابرهای چند منظوره و انواع بالابر افراد شرکت کندوکاوماشین انتخابی مناسب برای بسیاری از برنامه های کاری می باشند. هرجایی که نیاز به بالا بردن افراد ، ابزار و تجهیزات باشد بالابرهای ما بهترین گزینه خواهند بود.

صنایع هوایی

برای اجرای تمامی نیازهای صنایع هوایی از جمله بالا بردن بار و تجهیزات و تعمیرات و نگهداری هواپیما ، بالابر مناسب در انواع مدلها وجود دارد.

کارخانجات صنعتی

بالابر های آکاردئونی ، بالابر های مفصلی ، بالابرهای یدک کش و بالابر کامیونی کاربردهای بسیاری در تعمیر و نگهداری کارخانجات صنعتی دارند.

صنایع ساختمانی

داخل و یا درخارج ساختمان تقریباً برای هر مرحله از ساخت و ساز بالابر مناسب وجود دارد. سالها است که صنایع ساختمانی با استفاده از بالابرهای ما به ساخت و ساز مشغول می باشند.

صنعت تفریح و سرگرمی

بالابر های سبک و کوچک با ارتفاع دسترسی بالا جهت استفاده در استودیوهای تلویزیونی ، استودیوهای عکاسی و فیلم برداری ، سالن های آمفی تئاتر و کنسرت بسیار مناسب می باشند . با استفاده از بالابر و پلت فرم هایی که برای این منظور طراحی و ساخته شده اند همچون بالابر های دستی که بدلیل وزن کم آن مناسب سطوح شکننده و حساس می باشند طراحی و نورپردازی و سایر امور مربوط به صنعت تفریح و سرگرمی به راحتی امکان پذیر می باشد.

صنایع و شرکتهای دولتی

طراحی ، ساخت ، خدمات و پشتیبانی محصولات بسیار تخصصی بالابر برای برنامه های کاربردی شرکتهای دولتی و صنایع توسط متخصصان و تیم مجرب کارشناسان ما ارائه می گردد.

انبارها و فروشگاه های بزرگ

انواع مختلفی از بالابر های الکتریکی و پلت فرم ها جهت استفاده در انبارها و فروشگاه های زنجیره ای جهت بالا بردن سرعت کار و ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد.